sdílej na Facebooku
Sdílej na Twitteru
Sdílej na Googlu

Aktuálně

8.6.2017 - Nově spolupracujeme s autoškolami.

Úvod / Spolupracujte / Finanční poradce /

Finanční poradce

Pokud jste stejný/á jako většina lidí na světě, velmi pravděpodobně Vás ještě nikdy nenapadlo, že byste se mohl/a stát profesionálním finančním poradcem. Možná Vás dokonce nenapadlo ani to, že se v oboru finančního poradenství zajímavá kariéra vybudovat dá.
To ovšem zároveň znamená, že nemáte žádné informace o tom, co by pro Vás taková kariéra ve finanční sféře mohla znamenat. Podívejme se na to tedy podrobněji. Co by Vám spolupráce s námi mohla přinést?

I. Peníze

Nejde přirozeně o žádné schéma na rychlé zbohatnutí, ale o profesionální příležitost pro schopné a ambiciózní lidi, jak dosáhnout životní úrovně, kterou zaměstnanecký příjem většinou neumožňuje.
Výše Vašeho příjmu je neomezená, protože je přímo závislá pouze na Vašem úsilí a na Vašich schopnostech. (A to je obvykle velmi motivující pro schopné a velmi demotivující pro neschopné lidi.) Budujete si své osobní portfolio klientů, které pro Vás zároveň znamená nikdy nekončící příležitosti pro nové prodeje. Vyděláváte, zatímco se učíte.

II. Nezávislost

Jako profesionální finanční poradce si sám/a volíte, kdy budete pracovat a kdy odpočívat. Vy sám/a se rozhodujete, kolik dní v týdnu a kolik hodin denně budete pracovat a zda Vám lépe vyhovuje práce dopoledne, odpoledne či večer.

III. Osobní růst

Je samozřejmé, že Vám nejen na začátku, ale i později, v průběhu Vaší kariéry, zdarma poskytneme mnoho různých typů tréninků a naučíme Vás nejen vše o produktech a službách, které klientům nabízíme, ale i další dovednosti, které ke své práci budete potřebovat. Některé věci se však ani na sebelepším školení naučit nedají a přicházejí až s praxí.
Při své práci se budete setkávat s velkou škálou lidských charakterů a mnoha typy osobností. Někteří lidé Vám zpočátku budou vyhovovat více, jiní méně, někteří vůbec. Postupně se naučíte efektivně komunikovat se všemi a zvládat nejrůznější typy situací a chování. To vše velmi pozitivně ovlivní i Váš soukromý život a vztahy s lidmi ve Vašem blízkém okolí.
Profese finančního poradce v sobě kromě profese dobrého komunikátora a odborníka na finance zahrnuje i mnoho dalších profesí. Poradce je totiž i tak trochu psycholog, tak trochu právník, expert na plánování a organizaci času a někdy i herec a režisér v jedné osobě…
To vše pro Vás znamená nikdy nekončící osobní růst a vývoj. A to je bezpochyby povzbuzující, protože přece víte, že se říká „co se nevyvíjí, zahyne“…

IV. Pocit seberealizace

Pokud máte srdce na správném místě (a to byste v tomhle oboru mít měli), bude Vás uspokojovat, že děláte smysluplnou práci a že máte možnost pomáhat ostatním. Budete mít klienty, kteří Vám za to, co jste pro ně udělal/a, poděkují. Budete mít klienty, kteří se stanou Vašimi přáteli.

V. Otevřené možnosti

Později, až se ve své práci zorientujete, se můžete rozhodnout, zda chcete být i nadále samostatným finančním poradcem nebo spíše manažerem své vlastní obchodní skupiny. Jako poradce – sólový hráč si budujete svou klientelu a pracujete jen se svými klienty. Jako manažer si postupně budujete svou vlastní skupinu poradců a pracujete převážně s nimi – trénujete je, motivujete je, pomáháte a radíte jim.
Tak co říkáte, nezní to lákavě? Pokud máte chuť dozvědět se o možnostech kariéry u naší společnosti další podrobnosti, kontaktujte nás, prosím, na e-mailové adrese barina.cpp@seznam.cz. Budeme se těšit na případnou budoucí spolupráci s Vámi.

 
Kancelář Otrokovice:
nám.3. května 1569,
765 02 Otrokovice
+420 731 135 608
E-mail: barina.cpp@seznam.cz
Kancelář Zlín:
Kvítková 476
760 01 Zlín
+420 731 135 608
E-mail: barina.cpp@seznam.cz

admin :: webdesign MYLEE Design (c) 2014